KAYMAKAMLIĞIMIZCA İLÇEMİZDEKİ MUHARİP GAZİLERİMİZE
YÖNELİK PROGRAM DÜZENLENDİ
 
 
 
 
                Kaymakamlığımızca İlçemizdeki Muharip gazilerimize yönelik yemek programı düzenlendi.
        Programa; Sayın Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU, Garnizon Komutan V. Hv.P. Binbaşı Lütfi KOCAMANOĞLU, Milli Eğitim Müdürü Musa AYAZ, İlçe Yazı İşleri Müdürü Turgut SEVİNÇ, İlçe Mal Müdürü Cemal AKDENİZ, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet KAVAK, İlçe Müftü Vekili Refik Münir AKTAN, İlçe Tarım Müdürü Hakan ARANMAZ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Halit DERELİ ve gazilerimiz katıldı.
        Sayın Kaymakamımız yapmış olduğu konuşmalarında; “ Aziz milletimiz; vatanının bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı, milli birlik, beraberliği uğruna cepheden cepheye koşarak, tüm zorluklara göğüs germiş ve asırlardır kahramanlık destanları yazmıştır. Bu uğurda şehit olmayı göze alarak, gazilik mertebesine ulaşan kahramanlarımız gurur kaynağımızdır. Canı pahasına, ölüme göğsünü siper eden ve bunun nişanını gururla taşıyan gazilerimizin kahramanlıkları hiçbir zaman unutulmayacaktır. Bugün, aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde bu topraklarda barış ve huzur içinde yaşıyor, geleceğe güvenle bakıyoruz.Aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize ve değerli aile fertlerine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
        Ayrıca programda; ilçemiz Yenişehir gaziler Derneği Başkanı Hikmet ÖZTÜRK tarafından Sayın Kaymakamız Suat SEYİTOĞLU’na plaket takdim edildi.